5 SIMPLE STATEMENTS ABOUT کارشناسی خودرو EXPLAINED

5 Simple Statements About کارشناسی خودرو Explained

5 Simple Statements About کارشناسی خودرو Explained

Blog Article

بررسی سلامت موتور و گیربکس شامل کنترل صداها و علائم خرابی موتور، انجام تست رانندگی جهت کنترل جلوبندی و اکسل و کنترل سیستم برق خودرو از طریق دستگاه عیب یاب خودرو

به دلیل اینکه تصادف ماشین می تواند تاثیر بسیار زیادی روی قیمت آن داشته باشد، بسیاری از افراد با بهترین روش ها این تصادف را از مشتری پنهان می کنند تا بتوانند خودرو را با قیمت بالایی بفروشند.

تشخیص تعویض شدگی صندوق اپتیما که به صورت استوک همرنگ تعویض شده

همانطور که می‌دانید خودروها دارای دو بیمه‌نامه اصلی به نام بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه هستند.اگر قصد دارید بیمه‌ی بدنه را برای خودروی خود خریداری کنید، باید بدانید که قبل از تنظیم، بیمه‌نامه کارشناس بیمه خودروی شما را بازدید کرده و سلامت آن را می‌سنجد.

تمام قوانین تصادف ماشین متعارف (معمولی) و دریافت خسارات آن را در این مقاله بخوانید.

اولین مزایای هر سرویسی که در محل ارائه شود، این است که شما زحمت رفت و آمد نخواهید داشت و نیازی به کارشناسی آنلاین خودرو نیز ندارید. کارشناس در تاریخ و ساعت مقرر، به محل مراجعه می‌کند.

پس از اینکه مراحل کارشناسی حضوری خودرو توسط کارشناس خودرو آنلاین انجام شد، یک گزارش جامع از کارشناسی آنلاین خودرو به شما تحویل داده می‌شود.

به‌طور کلی ۱۴۵ آیتم در کارشناسی خودرو حائز اهمیت است که در ادامه مقاله به بررسی مفصل آن‌ها می‌پردازیم.

کارشناس پس از بررسی خودرو و ارائه گزارش کامل، در صورت تمایل شما تا آخرین مرحله خرید نیز همراه شما خواهد بود

کارشناسی خودرو در محل شامل مواردی همچون بررسی بخش‌های فنی، بدنه خودرو، چکاپ موتور و گیربکس، جلوبندی ماشین و زیربندی، بررسی سلامت لاستیک‌ها، کارشناسی ماشین سیستم ترمز و فرمان، رنگ خودرو، سیستم‌های برقی، تست رانندگی و تمامی آپشن‌های ماشین است.

آیا کارشناسان خودرو۴۵ مهارت و دانش لازم برای کارشناسی دارند؟

کارشناسان خودرو۴۵ در کمترین زمان ممکن خودرو را عیب‌یابی کرده و بر اساس پارامترهای مختلف، قیمت را تعیین می‌کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه بازدید بیمه بدنه به اینجا مراجعه کنید.

اگر قصد خرید خودرو دست دوم داشتید بهتر است ابتدا درخواست کارشناس خودرو دهید و بعد با بررسی ها او خرید خود را انجام دهید.

Report this page